II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 5 stycznia 2020

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JANA PAWŁA II

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 5 STYCZNIA 2020

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.
  2. Jutro (6 I) przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli; Misyjny Dzień Dzieci. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Składka przeznaczona jest na misje. Przypada wtedy 35. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Kazimierza Górnego i 32. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego.
  3. W czwartek, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II po Mszy św. porannej. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
  4. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od wtorku do soboty. We wtorek: ul. Olbrachta 74 – 54 i ul. Lwowska. W środę: ul. św. Kingi 18. W czwartek: . ul. św. Kingi 12.
    W piątek: ul. św. Kingi 10. W sobotę od godz. 9.00 ul. św. Kingi 16 i ul. św. Kingi 14. Od wtorku do piątku rozpoczęcie kolędy o godz. 16.00, w sobotę o 9.00. Od wtorku Msze św. tylko o godz. 7.00.
  5. Strażacy z OSP Wilkowyja chcą podziękować za oddane na nich głosy
    w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim. W ramach wdzięczności będą rozdawać przed kościołem kalendarze.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i powstającego sanktuarium.