XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2019

08 WRZEŚNIA 2019

1. Dziś przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30. zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  2. Najbliższy czwartek, to II czwartek miesiąca – wieczór ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach. W ten dzień przypada Uroczystość Matki Bożej Rzeszowskiej.
  3. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. Przynieśmy ze sobą lampiony. W ten dzień pamiętajmy o modlitwie w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka i Ojczyzny.
  4. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.
  6. Dzisiaj od 15.00 Dni Osiedla Wilkowyja – plac zabaw przy ul. Mazowieckiej. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
  7. W sobotę 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W ramach inicjatywy modlitewno-duszpasterskiej „Polska pod Krzyżem” w naszej diecezji zapraszamy w tym dniu do udziału w przygotowanym nabożeństwie w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Krakowska) rozpoczęcie o godz. 15.
    Przy tej okazji Ks. Proboszcz bardzo prosi o modlitwę – właśnie w tej parafii od najbliższej środy rozpoczyna Renowację Misji Świętych, która potrawa do niedzieli.
  1. W niedzielę, 15 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „VIA”.
  2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.