Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022

– Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego –

17.04.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

[3 Niedziela miesiąca]

1. Dzisiaj – (17.04) Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji wszystkim Parafianom oraz gościom życzymy: by Chrystus, który powstał z martwych darzył Was wszelkimi potrzebnymi darami w życiu rodzinnym i osobistym.

Człowiek nie może nigdy utracić nadziei w zwycięstwo dobra.

Ten dzień niech stanie się dzisiaj dla nas początkiem nowej nadziei.

Niech Zmartwychwstały błogosławi!

1. W związku ze świętami życzenia dla naszej Wspólnoty przesłali nam przedstawiciele Kurii Biskupiej, Wyższego Seminarium Duchownego, Radia Via, Parlamentarzystów, Samorządów, organizacji, firm, osoby indywidualne oraz Księża Biskupi.

1. Jutro – (18.04) – ‘Poniedziałek Wielkanocny’; Msze święte (do południa) jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy o godz. 18:00. Składka przeznaczona na uczelnie katolickie.

2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia Triduum Paschalnego.

• OKTAWA Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego

1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego (codziennie) po Mszy św. wieczornej.

2. W piątek z racji ‘Oktawy’ nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Również w piątek – po Mszy św. wieczornej – spotkanie ‘Grupy Biblijnej’ i spotkanie dla młodzieży (KSM).

1. Przyszła niedziela (24.04) – Druga Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego, ‘czwarta niedziela miesiąca’. Przy ołtarzu (do kosza) będzie można złożyć ‘skarbonki wielkopostne Caritas’.

3. Na ławce obok gazet – kolorowanka dla dzieci!

4. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii a także za ofiary złożone przy adoracji Krzyża św. (na Boży Grób w Ziemi Świętej).

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. św. Kingi 22 – klatka 2 (m.37-63).
    W sobotę (23.04) zapraszamy mieszkańców z ul. św. Kingi 20 – klatka 1 (m.1-36).
  6. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych na czas Oktawy Wielkiej Nocy!