XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 10 LISTOPADA 2019

1. Dziś przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka dzisiejsza przeznaczona na gromadzenie funduszy na budowę sanktuarium.
  2. Trwa listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do modlitwy za naszych Bliskich Zmarłych oraz tych, którzy najbardziej potrzebują tej pomocy. Można to uczynić m. in. wypisując na kartkach imiona Zmarłych. Kartki są wyłożone przy prasie katolickiej z tyłu świątyni. Można je składać na tacę lub
    w zakrystii. Wypominki na tygodniu po Mszy św. o 18.00, w niedzielę o 17.30.
  3. Przypominamy, że do końca listopada można każdego dnia zyskiwać odpust cząstkowy za zmarłych.
  4. W poniedziałek 11 listopada przypada rocznica odzyskania niepodległości. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. wieczornej.
  5. We wtorek na godz. 17.40 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Modlitwie przewodniczy nowa grupa duszpasterska. Zapraszamy na Koronkę
    w każdy wtorek listopada.
  6. W czwartek, który jest II czwartkiem miesiąca będziemy przeżywać wieczór ku czci św. Jana Pawła II. Poświęcimy go tematyce związanej z życiem wiecznym. Serdecznie prosimy, aby składać intencje nowennowe na kartkach. Mamy za co dziękować i o co prosić!
  7. Łączymy się duchowo z parafią św. Jana Chrzciciela w Bratkowicach, w której w dniu dzisiejszym ksiądz Proboszcz głosi kazania i zbiera fundusze na budowę sanktuarium. Serdecznie dziękujemy parafii pw. Świętej Rodziny w Ropczycach. Parafianie złożyli składkę na budowę naszego sanktuarium w kwocie 1.200 zł. Pamiętajmy o Darczyńcach w modlitwie przez przyczynę św. Jana Pawła II.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i powstającego sanktuarium.