XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019

29 WRZEŚNIA 2019

1. Dziś przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. To święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o godz. 17.30. Dzieciom rozdamy plansze i zapraszamy, aby codziennie po nabożeństwie przychodziły po naklejki, do umieszczania na planszy. Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy różańcowej.
  3. We worek po Mszy św. wieczornej i Różańcu zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  5. W czwartek Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  6. W Pierwszy Piątek odwiedzimy chorych o godz. 7.45, a od 17.00 możliwość spowiedzi.
  7. W sobotę Nabożeństwo Różańcowe o 17.15.
  8. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wyborcze Rady Osiedla Wilkowyja, które odbędzie się 3 października o godz. 17.30 w Rzeszowskim Domu Kultury fila „Wilkowyja”. Prosimy
    o liczne przybycie. To ważna dla nas sprawa!
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii
    i powstającego sanktuarium
    .