XVI Niedziela Zwykła – 21 lipca 2019

21 LIPCA 2019

1. Dziś przeżywamy XVI Niedzielę zwykłą.
  2. W dniach 21 – 28 lipca 2019 obchodzimy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. Jego inicjatorem jest MIVA Polska pod patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. Z tej okazji organizowana jest Akcja św. Krzysztofa –
    „1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy”. Zebrane do puszek po Mszach św. w przyszła niedzielę środki będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup potrzebnych pojazdów.
  3. W przyszła niedzielę poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. Na Mszę św. o 11.30 zapraszamy wszystkich motocyklistów i motorowerzystów ze swoimi pojazdami.
  4. W czwartek Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Serdecznie prosimy, aby składać intencje nowennowe na kartkach. Mamy za co dziękować i o co prosić!
  5. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny. Chcemy szczególnie w tym dniu modlić się za rodziców i dziadków.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.