5. Niedziela Zwykła – 6 luty 2022

– 5. Niedziela Zwykła –

06.02.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – ‘5. Niedziela Zwykła– ‘pierwsza niedziela miesiąca’. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

Po Mszy św. o godz. 8:30 – ‘Zmiana Tajemnic Różańcowych’.
    Po Mszy św. o godz. 11:30 –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

• w czwartek – Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

• w piątek – Wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

1. W piątek (11 lutego), w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy 30. Światowy Dzień Chorego. Centralne obchody Światowego Dnia Chorego odbędą się o godzinie 9:00 w sanktuarium Pani Rzeszowskiej (bazylice OO. Bernardynów), gdzie Mszę św. w intencji chorych i cierpiących oraz pracowników służby zdrowia odprawi Biskup Jan Wątroba. Ta Msza św. będzie transmitowana przez Radio Via oraz Radio Rzeszów.

2. W piątek – po Mszy św. wieczornej – spotkanie ‘Grupy Biblijnej’.

3. Przyszła niedziela (13.02.2022) – ‘6. Niedziela Zwykła– ‘druga niedziela miesiąca’.

5. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Olbrachta 113-141a (nieparzyste).
    W sobotę (12.02) zapraszamy na godz. 9:00 mieszkańców z ul. Olbrachta 54-74 (parzyste).
  7. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.