V Niedziela Zwykła – 9 luty 2020

1. Dziś przeżywamy 5 Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  2. We wtorek we wspomnienie NMP z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o naszych chorych i otaczajmy ich nieustannie troską.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W czwartek, który jest II czwartkiem miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
  5. W piątek święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  6. W dniach 20 – 28 czerwca 2020 r. nasza parafia organizuje wyjazd na pielgrzymkę do Włoch śladami Ojca Świętego Jana Pawła II. Organizujemy ją w związku z setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II patrona naszej parafii. Koszt 890 zł i 210 Euro plus opłaty za wejścia w miejsca zwiedzania. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i powstającego sanktuarium.