Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy Okresu Wielkanocnego. Po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o 17.30.
  3. W poniedziałek przypada Święto NMP Matki Kościoła.
  4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to równocześnie II czwartek miesiąca. W ten dzień (13 czerwca) zapraszamy wieczorem na Mszę św. i Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją różańcową. Okolicznościowe kazanie wygłosi do nas ks. Grzegorz Nagi wieloletni pracownik Sądu Biskupiego w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy.
  5. W minioną niedzielę zebraliśmy do puszek kwotę 678, 50 zł. Bóg zapłać w imieniu dotkniętych skutkami powodzi, dla których ta pomoc trafi.
  6. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapisywania się na  Rzeszowską Piesza Pielgrzymkę. Szczegóły na plakacie.
  7. Zapraszamy na Piknik charytatywny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w najbliższą sobotę od godz. 11.00 przy Hospicjum dla Dzieci. Szczegóły na plakacie.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  9. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.
  10. W najbliższą sobotę wyruszamy na autokarową pielgrzymkę do Krakowa. Przypominamy, że wyjazd nastąpi o godz. 5.00 spod naszego kościoła.