Uroczystość Świętej Trójcy – 27 maja 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 27 MAJA 2018

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  2. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
    W Rzeszowie odbędzie się procesja centralna po Mszy św. o godz. 9.00 przed rzeszowską Farą. W naszej parafii uroczysta procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.30. Pierwszy ołtarz w kościele, drugi przed posesją Państwa Branach i Bazan, trzeci przed posesją Państwa Wilk i czwarty przy naszej kapliczce przy ul. Olbrachta, gdzie będzie zakończenie procesji. Dziękuję Rodzinom, które podjęły się trudu przygotowania Ołtarzy i serdecznie proszę o wsparcie Ich przez Sąsiadów i Najbliższych. Serdecznie zachęcam Rodziców, by wzięli ze sobą na procesję dzieci do sypania kwiatów. W Oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po Myszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy o 11.30.
  3. Zapraszamy na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 31 maja 2018 r., od godz. 19.00. Wstęp wolny. Koncert będzie także transmitowany w TV Trwam
    i w Internecie (www.jednegoserca.pl).
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy! W ostatni dzień Majówki, zapraszamy do naszego kościoła dzieci na 17.30, które przez miesiąc maj zbierały naklejki związane z uczestnictwem w majówkach. Czeka na Nich drobna nagroda. Od czerwca Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.