ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 31 GRUDNIA 2017

31 GRUDNIA 2017

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. Dziś Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16.00 wraz z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym. Nie będzie już Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Jutro poniedziałek – 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, pierwszy dzień Nowego Roku 2018. Msze Święte jak w każdą niedzielę o godz. 8.30, 11.30 i 18.00.
  3. W najbliższym tygodniu od wtorku do czwartku Msze Święte tylko o godz. 7.00 rano z racji wizyty duszpasterskiej.
  4. W czwartek Nowenna do św. Jana Pawła II wyjątkowo po Mszy Św. porannej. Jest to także Pierwszy Czwartek miesiąca.
  5. W piątek z racji Pierwszego Piątku Msze Św. o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem z nabożeństwem do Serca Bożego.
  6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy jak zawsze w Pierwszy Piątek od godz. 7.30.
  7. Sakrament Pokuty w Pierwszy Piątek od godz. 17.00.
  8. W sobotę 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli; Misyjny Dzień Dzieci. Msze Święte jak w każdą niedzielę o godz. 8.30, 11.30 i 18.00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kadzidła i kredy. Nabożeństwo z racji I soboty miesiąca rozpocznie się o godz. 17.15 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową.
  9. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od wtorku do czwartku od godziny 16.00.

Wtorek, 2 stycznia – dokończenie ul. Olbrachta i ul. Lwowska od 120 do końca.

Środa, 3 stycznia – ul. Św. Kingi  18 (blok)

Czwartek, 4 stycznia – ul. Św. Kingi 16 (blok)

W blokach idzie dwóch Kapłanów jednocześnie, jeden od numeru pierwszego, drugi od numeru ostatniego schodząc się razem.

1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Minął bowiem rok naszej pracy duszpasterskiej. Ofiarność Parafian była duża a połączona z pomocą dekanatu Głogów Małopolski pozwoliła na uregulowanie znacznej części zaległości związanych z powstaniem Kaplicy oraz jej wyposażeniem oraz funkcjonowaniem. Wydaje się, że pomoc dwóch następnych dekanatów: Ropczyce oraz Nowy Żmigród pozwoli także zebrać trochę funduszy na nowe inwestycje. Na uwagę zasługuje postawienie Krzyża przed naszą Kaplicą, na co mamy fundusze od Parafian. Z racji trudności technicznych związanych ze znalezieniem tak długiego kawałka dobrze wysuszonego drewna, postaramy się wykonać tę zaległą inwestycję w początkowych miesiącach nowego roku.

Jeszcze raz za wszelką życzliwość i okazane serce oraz ofiary serdecznie dziękujemy! Bóg zapłać!