2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022

2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

02.01.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – ‘2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim’ – „pierwsza niedziela miesiąca”. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

Po Mszy św. o godz. 8:30 – ‘Zmiana Tajemnic Różańcowych’.

• w czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego.

1. W tym tygodniu przypadają:

• pierwsza środa – nabożeństwo do Przeczystego serca św. Józefa po Mszy św. o godz. 18:00;

• pierwszy piątekchorych odwiedzimy od godz. 7:45; od godz. 17:00 – Sakrament Pokuty;

1. W czwartek (06.01) – Uroczystość Objawienia PańskiegoPorządek Mszy świętych w naszej świątyni – niedzielny. Przypominamy, że jest to tzw. Święto nakazane (Katolik jest zobowiązany uczestniczyć we Mszy świętej). Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św.

Jest to szczególny dzień modlitwy za misje i misjonarzy. Składka z tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne. W tym roku nie odbędzie się centralny Orszak Trzech Króli w Rzeszowie.

1. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada 37 rocznica konsekracji Bpa Kazimierza Górnego i 34 rocznica konsekracji Bpa Edwarda Białogłowskiego.

1. Przyszła niedziela (09.01.2022) – ‘Święto Chrztu Pańskiego– „druga niedziela miesiąca”. Składka na potrzeby parafii.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom św. Kingi 10, klatka 2. W sobotę (08.01) zapraszamy na godz. 9:00 mieszkańców z ul. Lwowskiej.
  4. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.