Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 01 STYCZNIA 2019

(UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI)

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i pierwszy dzień Nowego Roku 2019. Za odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W przyszła niedzielę (6 I) Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli; Misyjny Dzień Dzieci. Na każdej mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Przypada wtedy 34. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Kazimierza Górnego i 31. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego.
  3. W czwartek, który jest I czwartkiem miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II po Mszy św. porannej. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
  4. W piątek przypada I piątek miesiąca. Od godz. 7.45 odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi św. Msze św.o godz. 7.00 i 18.00.
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu w środę, czwartek i sobotę. W środę od godz. 16.00 dokończenie ul. Olbrachta. W czwartek od 16.00 ul. Lwowska od 120 do końca i ul. Św. Kingi 18 (blok). W sobotę od godz. 9.00 ul. Św. Kingi 16 (blok) i ul. Św. Kingi 14 (blok). Wizyta duszpasterska od 16.00 do 21.00, w sobotę od 9.00 do 19.00. w środę, czwartek i sobotę Msze św. tylko o godz. 7.00.
  6. Zachęcamy do nabywania kalendarzy dla Rodzin.
  7. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.