6. Niedziela Zwykła – 13 luty 2022

– 6. Niedziela Zwykła –

13.02.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – ‘6. Niedziela Zwykła– ‘druga niedziela miesiąca’. Składka na potrzeby parafii.

• w poniedziałek – Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy.

1. Przyszła niedziela (20.02.2022) – ‘7. Niedziela Zwykła– ‘trzecia niedziela miesiąca’.

2. Caritas Diecezji Rzeszowskiej przesłała ulotki i plakaty z informacją o 1% podatku na „Caritas Bliźni w Potrzebie”, prosząc o przekazanie ich wiernym oraz zachętę do tej formy wsparcia. Dzięki środkom z 1% – „Caritas Bliźni w Potrzebie” dofinansowuje leczenie chorych dzieci, pomaga poszkodowanym z powodu pożaru czy powodzi, wspiera seniorów (np. w zakupie leków).

4. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Olbrachta 54-74 (parzyste).
    W sobotę (12.02) zapraszamy na godz. 9:00 mieszkańców z ul. Olbrachta 76-126 (parzyste).
  6. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu. Młodzieży i dzieciom – spokojnego odpoczynku (ferie zimowe)!