II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2017

1. II Niedziela Adwentu.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 8:30, a składka przeznaczona na cele parafialne.
  3. Dziś łączy się z nami w modlitwie parafia Wysoka Głogowska. Ks. Proboszcz głosi tam Słowo Boże, a wierni składają swoje ofiary na potrzeby naszej parafii. Z góry dziękujemy im za ten dar serca
    i polecamy ich w naszych modlitwach.
  4. W ubiegłą niedzielę parafia Widełka złożyła na potrzeby naszej wspólnoty kwotę 3750 zł. Składamy im serdeczne podziękowanie.
  5. Zapraszamy do udziału w roratach w każdy dzień powszedni na godz. 18:00. Dzieci niech przyniosą ze sobą lampiony, codziennie figurka Matki Bożej Fatimskiej wraz z Różańcem z Fatimy powędrują do jednej rodziny.
  6. W czwartek 14 grudnia uroczysta Msza Święta ku czci św. Jana Pawła II, a po niej nowenna
    i modlitwa o uzdrowienie z udziałem Danuty i Henryka z Tarnówki w ramach comiesięcznego Wieczoru Modlitwy ze św. Janem Pawłem II. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.
  7. Caritas Diecezji Rzeszowskiej organizuje zbiórkę żywności i środków czystości pod nazwą „Torba Miłosierdzia”. Dary można składać do 17 grudnia w zakrystii i kancelarii.
  8. Można też nabyć świece Caritas w cenie 5 zł za małą i 12 zł za dużą świecę.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.