4. Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza – 8 maja 2022

– 4. Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza –

08.05.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – (08.05) – 4. Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza; ‘druga niedziela miesiąca’. Składka na potrzeby parafii. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
    Po Mszy św. o godz. 11:30 –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

• w poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski;

• w piątek – Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej;

• w sobotę – Święto św. Macieja, apostoła.

• Codziennie o godz. 17:30 – ‘Nabożeństwo majowe.

1. W piątek – (13-ty dzień miesiąca) – po Mszy św. wieczornej odmówimy ‘Różaniec Fatimski’.

2. W piątek nie będzie spotkania dla młodzieży (KSM) ani ‘Grupy Biblijnej’.

1. Przyszła niedziela (15.05) – 5. Niedziela Wielkanocna; ‘trzecia niedziela miesiąca’. Składka na Katolickie Radio Via.

3. Dziękujemy Panu Mateuszowi za prace elektryczne przy modyfikacji wyciągów kominowych
    w kaplicy (wspomagana wentylacja), drugiemu Panu Mateuszowi dziękujemy za koszenie trawy.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. św. Kingi 20 – klatka 3 (m.64-90) oraz Sympatykom wolontariuszom.
    W sobotę na godz. 9:00: (07.05) zapraszamy mieszkańców z ul. św. Kingi 18 – klatka 1 (m.1-36).
  5. W przyszłą sobotę (jeśli dopisze pogoda) – planujemy (z Różą św. Józefa) prace odwodnieniowe naszej kaplicy
  6. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych!