4. Niedziela Adwentu – 18 grudnia 2022

– 4. Niedziela Adwentu –

18.12.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj (18.12)4. Niedziela Adwentu – ‘trzecia niedziela miesiąca’.

Po Mszy św. o godz. 11:30 –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

1. Dziś – ‘po sumie’ (11:30) dzieci z Tęczowego Domku zapraszają na kiermasz. Przygotowały ozdoby świąteczne a by rozprowadzając je, spełnić swoje małe marzenia.

2. Na ‘sumie’ również – błogosławieństwo ‘szopek betlejemskich’ (prosimy by dzieci przyniosły ze sobą).

3. Dziś Strażacy z OSP Wilkowyja rozprowadzać będą kalendarze (po Mszach św. przed kaplicą).

1. Roraty’ – codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Zachęcamy do uczestnictwa dorosłych oraz dzieci. Weźmy ze sobą lampiony.

1. Od środy do piątku będziemy czuwać dodatkowo w konfesjonale od godz. 17:00 do godz. 19:00.

2. W sobotę (24.12) – rano (godz. 7:00) – zakończenie nowenny przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego.

3. W sobotę – Wigilia Bożego Narodzenia. Nie ma Mszy Świętej wieczornej o godz. 18:00!

W godzinach wieczornych zgromadźmy się w gronie rodzinnym po odczytaniu Ewangelii, modlitwie i dzieleniu się opłatkiem zasiądźmy do wieczerzy wigilijnej śpiewając kolędy. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Pasterka o północy. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia, który finansuje Dom Samotnej Matki w Rzeszowie oraz udziela pomocy matkom spodziewającym się dziecka, które znajdują się w trudnej sytuacji. Wszyscy, którzy przyjęli Komunię świętą podczas Pasterki mogą w ciągu dnia raz jeszcze przystąpić do Komunii św. w ramach Mszy świętej.

1. [Przyszła niedziela]; W dzień Bożego Narodzenia (25.12) – Msze święte odprawiane są jak w każdą niedzielę.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wystroju świątyni na święta, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przedświąteczne akcje charytatywne.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom: św. Kingi 16 – klatka 2 (m.37-63) oraz św. Kingi 26.

W (przyszły) PIĄTEK na godz. 19:00: zapraszamy mieszkańców z ulicy:

św. Kingi 14 – klatka 1 (m.1-28) .

1. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych!