4 LUTEGO 2018 – V NIEDZIELA ZWYKŁA

4 LUTEGO 2018

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. V Niedziela zwykła, zarazem I niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej.
  2. Rozpoczyna się drugi tydzień ferii zimowych. Msze Święte w dni powszednie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano,  we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00 wieczorem.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki.
  4. W czwartek nabożeństwo połączone z Nowenną do św. Jana Pawła II po Mszy Św. wieczornej i modlitwa za chorych i cierpiących w ramach kolejnego Wieczoru Modlitwy ze św. Janem Pawłem II. Serdecznie zapraszamy!
  5. W bieżącym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w czwartek i sobotę po Mszy św. wieczornej.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  8. Informujemy, że w związku z chwilową niedyspozycją zdrowotną Ks. Mariusza Nowaka – proboszcza parafii, podejmie on w najbliższym czasie okresowe leczenie. W czasie jego nieobecności ks. Ryszard Wacek – wikariusz, będzie sprawował funkcję tymczasowego administratora parafii.