14. Niedziela Zwykła – 3 lipca 2022

– 14. Niedziela Zwykła –

03.07.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj (03.07)14. Niedziela Zwykła – ‘pierwsza niedziela miesiąca’. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
    Po Mszy św. o godz. 8:30 – ‘Zmiana Tajemnic Różańcowych’.

• w środę – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;

• w piątek – Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;

1. W tym tygodniu przypadają:

• pierwsza środa – nabożeństwo do Przeczystego serca św. Józefa po Mszy św. o godz. 18:00;

• pierwszy czwartekadoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 – pamiętajmy
    w modlitwach o Seminarium Duchownym i powołanych do kapłaństwa i zakonu;

1. Przyszła niedziela (10.07) – 15. Niedziela Zwykła – ‘druga niedziela miesiąca’. Składka na potrzeby parafii.

1. Zapraszamy do udziału w 45. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia br. pod hasłem „Posłani z Maryją”. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielrzymka.rzeszow.pl. Rozpoczęcie pielgrzymki 4 sierpnia o godz. 6.30 przy kościele farnym w Rzeszowie.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. św. św. Kingi 12 – klatka 2 (m.22-42).
    W sobotę (09.07) na godz. 9:00: zapraszamy mieszkańców z ul. św. Kingi 10 – klatka 1 (m.1-28).
  2. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych!