XXIV Niedziela Zwykła – 16 września 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 16 WRZESIEŃ 2018

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. To równocześnie Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. składka do puszek na Katolickie Radio VIA. Dziękujemy za wsparcie tego dzieła!
  2. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek po Mszy św. wieczornej. W ten dzień obchodzimy święto św. Stanisława Kostki.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie formacyjne naszych ministrantów. Zachęcamy, aby na to spotkanie przybyli chętni chłopcy i młodzieńcy, którzy pragną posługiwać jako ministranci i lektorzy. W ten dzień w naszej diecezji obchodzimy wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z La Salette, Pojednawczyni Grzeszników.
  4. W czwartek Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  5. W piątek odbędzie się spotkanie Rady Rycerzy Kolumba. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy mężczyzn, którzy chcą zaangażować się w to dzieło. W ten dzień obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  6. Biuro Turystyczne PIELGRZYM organizuje pielgrzymkę do Włoch Śladami Świętych w terminie
    6 – 13 października 2018 r. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.e-pielgrzym.pl
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Bardzo nam zależy na ożywieniu czytelnictwa tej prasy w naszej Parafii.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.