XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 września 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 30 WRZESIEŃ 2018

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. Zgodnie z decyzją Biskupa Rzeszowskiego składka
    z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ośrodek „Caritas” w Myczkowcach.
  2. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o godz. 17.30. Dzieciom rozdamy plansze
    i zapraszamy, aby codziennie po nabożeństwie przychodziły po naklejki, do umieszczania na planszy.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca.
  4. W czwartek Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  5. Pierwszy Piątek odwiedzimy chorych o godz. 7.45, a od 17.00 możliwość spowiedzi.
  6. W sobotę Nabożeństwo Różańcowe o 17.15.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Bardzo nam zależy na ożywieniu czytelnictwa tej prasy w naszej Parafii.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.