XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019

18 SIERPNIA 2019

1. Dziś przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą.
  2. Bardzo dziękuję za przygotowanie pięknego wieńca dożynkowego, który został poświęcony w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W najbliższą niedzielę przypada diecezjalne dziękczynienie za tegoroczne zbiory oraz dzień modlitw o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników. Msza św. o godz. 12.00 w Rzeszowskiej Katedrze. Pragniemy, aby nasza parafia również była tam reprezentowana z wieńcem dożynkowym. Bardzo proszę, aby do kancelarii parafialnej w dniu dzisiejszym zgłaszali się chętni Parafianie, którzy będą nieść nasz wieniec dożynkowy. Bardzo o to proszę!
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  4. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom, którzy w minioną środę i piątek przybyli, aby posprzątać i przyozdobić naszą świątynię.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję za udział w pielgrzymce do Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.