XII Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2019

23 CZERWCA 2019

1. Dziś przeżywamy XII Niedzielę zwykłą. Dziś przypada Dzień Ojca. Przy tej okazji wszystkich ojców ogarniamy modlitwą i wypraszamy potrzebne łaski.
  2. Dziś Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o 11.30. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Jest to równocześnie dzień nowenny do św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich Parafian na zakończenie Oktawy. Będzie błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Dzieci otrzymają tradycyjnie cukierki – przeżywały niedawno swoje święto i ubogacają Procesje Eucharystyczne sypaniem kwiatów i dzwonieniem dzwonkami. Zapraszamy je na każdy dzień Oktawy!
  3. Serdecznie dziękuję Rodzinom, które podjęły się trudu przygotowania Ołtarzy na Boże Ciało. Były przepięknie przystrojone i zachęcały do modlitwy. Bóg zapłać! Dziękujemy za przystrojenie posesji na ten dzień.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o 17.30.
  5. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka w tym dniu na „świętopietrze”.
  8. Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Pokutnej za grzechy przeciw życiu do Tarnowca. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 6 lipca.
  9. Informujemy o konferencji dla ludzi przedsiębiorczych „Myśl na większą skalę”, która odbędzie się w Politechnice Rzeszowskiej dnia 24 czerwca.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  11. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.