11. Niedziela Zwykła – 13 czerwiec 2021

– 11. Niedziela Zwykła –

13.06.2021, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – (13.06) – Niedziela Zwykła, ‘druga niedziela miesiąca’.
  2. Biskup Ordynariusz zezwolił na przeprowadzenie w parafiach zbiórki do puszek na wsparcie prowadzonego remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie. Zbiórka odbywa się dzisiaj.
  3. Dzisiaj także (13-ty dzień miesiąca) – po Mszy św. wieczornej odmówimy ‘Różaniec Fatimski’.

• w poniedziałek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
  • w czwartek – Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

• Codziennie o godz. 17:30 – ‘Nabożeństwo czerwcowe’.

1. We wtorek – po Mszy świętej wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30.

1. Przyszła niedziela (20.06) – Niedziela Zwykła, ‘trzecia niedziela miesiąca’.
    Po Mszy św. o godz. 11:30 – (ostatnie przed wakacjami) spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania (klasy 7 i 8) wraz z Rodzicami.
  2. W niedzielę, 20 czerwca br. będziemy obchodzić w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw
    i Rodzin. W programie obchodów przewidziane są m.in.: o godz. 15 – Modlitewny Marsz Dla Życia i Rodziny z kościoła św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie do Parku Papieskiego, następnie spotkanie w Parku Papieskim, a o godz. 17 Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego. Zachęcamy do uczestnictwa.

2. W piątek zostało zamontowane urządzenie do ‘kompensacji mocy biernej’ celem zmniejszenia rachunków za energię elektryczną. Jest to drogi zakup. Dziękujemy za wsparcie finansowe Państwu Witkowskim.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  4. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii chętnych do modlitwy różańcowej – pragniemy utworzyć nową Różę, której patronką będzie św. Maria Magdalena.
  5. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.