XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14 CZERWCA 2020

1. Dziś przeżywamy XI Niedzielę zwykłą. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 8.30, a składka przeznaczona jest na cele parafialne.
  2. Dziś Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o 11.30. Na tygodniu po Mszy św. wieczornej. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Jest to równocześnie dzień nowenny do św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich Parafian na zakończenie Oktawy. Będzie błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy podjęli się trudu przygotowania Ołtarzy na Boże Ciało. Były przepięknie przystrojone i zachęcały do modlitwy. Bóg zapłać! Dziękujemy za przystrojenie posesji na ten dzień. Bardzo dziękuję dzieciom i ich rodzicom za ubogacanie Procesji Eucharystycznych każdego dnia sypaniem kwiatów i dzwonieniem dzwonkami.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Vox Cordis. Tym razem
    w formie adoracji Najświętszego Sakramentu dla wszystkich chcących adorować Pana Jezusa, a Oktawa Bożego Ciała jest idealnym czasem na rozmowę z Chrystusem Eucharystycznym.
  5. W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  6. Zapraszamy w czwartek na godz. 23.00 na Godzinę Świętą.
  7. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o 17.00 i nabożeństwo czerwcowe przed Mszą św.
  8. Zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej.
    W niedzielę o 17.30.
  9. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Katolickiego NIEDZIELA.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii
    i mającego powstać sanktuarium
    .