VII Niedziela Zwykła – 24 Luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 LUTEGO 2019

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy VII Niedzielę zwykłą. Zachęcamy do śpiewu Godzinek w każdą niedzielę o godz. 8.00 rano.
  2. We wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z Rodzicami. Chcemy wspólnie przeżyć moment uroczystego wręczenia Krzyży.
  3. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów, oraz kandydatów do tej posługi.
  4. W czwartek wieczorem zapraszamy na Nowennę ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca. W Pierwszy Piątek odwiedzimy chorych o godz. 7.45, a od 17.00 możliwość spowiedzi, a następnie Msza św. połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Litanią do Serca Pana Jezusa. W Pierwszą Sobotę miesiąca Nabożeństwo o godz. 17.15.
  6. W ubiegłym tygodniu parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Młp. złożyła kwotę trzech tysięcy zł jako składka na budowę naszego Sanktuarium. Składamy im serdeczne podziękowanie i otaczamy modlitwą, również dzieło budowę nowej świątyni na terenie parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Bardzo nam zależy na ożywieniu czytelnictwa tej prasy w naszej Wspólnocie.
  8. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają modlitewnie i materialnie przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.