Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 12 KWIETNIA 2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. dzisiaj o 6.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00.
  2. Przypominamy, o przedłużeniu obostrzenia dotyczącego liczby wiernych, którzy mogą uczestniczyć w liturgii tj. pięciu osób. Prosimy zastosować się do tego zarządzenia. Prosimy, aby umożliwić udział we Mszach św. tym, którzy zamówili intencje na dany dzień.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30. 16.30.
  4. W najbliższą Niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30. 16.30 i 18.00. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona ze szczególną modlitwą za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny. Serdecznie zapraszamy, aby w tym wyjątkowym dniu połączyć się we wspólnej modlitwie o tej godzinie. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Na przyszła niedzielę przy ołtarzu składamy ofiary Wielkopostnej Jałmużny (Skarbonki Wielkopostne).
  5. Istnieje możliwość skorzystania z transmisji Mszy św. z naszego kościoła. W jutro będziemy transmitować Mszę św. o godz. 11.30, a na tygodniu o godz. 18.00. Za tydzień Mszę św. o 11.30 i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  6. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych do Nowenny do św. Jana Pawła II na kartkach. Można to również uczynić przez naszą stronę internetową.
  7. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Katolickiego NIEDZIELA.
  8. Wszystkim Parafianom życzymy udanego świętowania największej Tajemnicy naszej wiary. Życzymy wielu łask Bożych i dobrego, świątecznego odpoczynku.
  9. Zachowajmy spokój i ostrożność. W razie potrzeby pomocy ludziom starszym np.
    w zrobieniu zakupów, bardzo proszę o kontakt. Proszę również o wzajemną pomoc sąsiedzką.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii
    i powstającego sanktuarium
    .