I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019

10 MARCA 2019

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 8.00 zapraszamy do śpiewu Godzinek ku Męce Pańskiej
  2. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  3. W czwartek Wieczór ze św. Janem Pawłem II. Zapraszamy do składania kartek
    z prośbami i podziękowaniami. Mobilizujmy się wzajemnie do takiej postawy.
  4. W naszej parafii w każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15,
    a w każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. W najbliższy piątek zapraszamy do udziału i współorganizowania Drogi Krzyżowej. Będziemy modlić się tekstami pochodzącymi od św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy. Przybądźmy całymi rodzinami.
  5. W piątek, po Mszy św. spotkanie ministrantów i kandydatów do tej posługi.
  6. W ubiegłym tygodniu parafia Skalnik złożyła kwotę 1.100 zł jako składka na budowę naszego Sanktuarium, parafia Stary Żmigród kwotę 2.107 zł, a parafia w Faliszówce kwotę 1.350 zł. Składamy im serdeczne podziękowanie i otaczamy modlitwą.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W Tygodniku Katolickim NIEDZIELA m. in. o Jałmużnie innej niż wszystkie, czy też o bezdomności porównanej do wady serca.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.

You may also like...