I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019

10 MARCA 2019

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 8.00 zapraszamy do śpiewu Godzinek ku Męce Pańskiej
  2. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  3. W czwartek Wieczór ze św. Janem Pawłem II. Zapraszamy do składania kartek
    z prośbami i podziękowaniami. Mobilizujmy się wzajemnie do takiej postawy.
  4. W naszej parafii w każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15,
    a w każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. W najbliższy piątek zapraszamy do udziału i współorganizowania Drogi Krzyżowej. Będziemy modlić się tekstami pochodzącymi od św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy. Przybądźmy całymi rodzinami.
  5. W piątek, po Mszy św. spotkanie ministrantów i kandydatów do tej posługi.
  6. W ubiegłym tygodniu parafia Skalnik złożyła kwotę 1.100 zł jako składka na budowę naszego Sanktuarium, parafia Stary Żmigród kwotę 2.107 zł, a parafia w Faliszówce kwotę 1.350 zł. Składamy im serdeczne podziękowanie i otaczamy modlitwą.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W Tygodniku Katolickim NIEDZIELA m. in. o Jałmużnie innej niż wszystkie, czy też o bezdomności porównanej do wady serca.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.