IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 03 MAJA 2020

1. Dziś przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną. Msze św. o 8.30, 10.00, 11.30, 16.30 i 18.00. Dziś obchodzimy Niedzielę Powołaniową, rozpoczynającą Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne
  2. Z aktualnych wytycznych dotyczących liczby wiernych, którzy mogą uczestniczyć w liturgii wynika, że w naszej świątyni może uczestniczyć we Mszy św. czy nabożeństwie 12 osób. Prosimy zastosować się do tego zarządzenia. Gdyby liczba wiernych była większa istnieje wyjątkowa możliwość uczestniczenia we Mszy św. na zewnątrz kościoła. Przypominamy, że wierni powinni przebywać w maskach.
  3. Transmisje Mszy św. z naszego kościoła w Internecie: w niedzielę o godz. 11.30, a na tygodniu o godz. 18.00. Link znajduje się na naszej stronie parafialnej.
  4. W czwartek przypada I Czwartek Miesiąca. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych do Nowenny do św. Jana Pawła II na kartkach. Można to również uczynić przez naszą stronę internetową.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe. Na tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o 17.30. W piątki będziemy odmawiać litanię przed Mszą św. w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu, które będzie od godz. 17.00.
  6. W środę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.
  7. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Katolickiego NIEDZIELA.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i powstającego sanktuarium.