5. Niedziela Zwykła – 5 luty 2023

– 5. Niedziela zwykła –

05.02.2023, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj (05.02) – 5. Niedziela Zwykła– „pierwsza niedziela miesiąca”.

Składka na Wyższe Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

Po Mszy św. o godz. 8:30 – ‘Zmiana Tajemnic Różańcowych’.

Po Mszy św. o godz. 11:30 –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

• w poniedziałek – Wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;

• w piątek – Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;

• w sobotę – Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

1. W piątek po Mszy św. wieczornej – spotkanie dla młodzieży (KSM) oraz ‘Grupy Biblijnej’.

2. W sobotę, 11 lutego br. obchodzić będziemy 31. Światowy Dzień Chorego. Centralna uroczystość w Diecezji Rzeszowskiej odbędzie się w tym dniu w bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie o godz. 9.00. Będzie ona transmitowana przez Radio „Via” oraz Radio Rzeszów.

1. W przyszłą niedzielę (12.02) – 6. Niedziela Zwykła– „druga niedziela miesiąca”.

Składka na potrzeby parafii.

1. Pragniemy utworzyć nową Różę Różańcową – potrzeba jeszcze 5 osób. Kontakt w zakrystii bądź kancelarii.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

3. Dziękujemy Panom: Adamowi, Mateuszowi i Jeremiemu oraz Pani Justynie, a także młodzieży za pomoc przy składaniu Bożonarodzeniowego wystroju świątyni.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom: ul. Lwowska .

W przyszłą SOBOTĘ na godz. 9:00: zapraszamy mieszkańców z ulicy:

ul. Olbrachta 45-73c .

1. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych!

Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” zaprasza na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 8 lutego br. o godz. 18.00 w DD Tabor. W planie: konferencja, Msza Święta i modlitwy.