5. Niedziela Wielkanocna – 15 maja 2022

– 5. Niedziela Wielkanocna –

15.05.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – (15.05) – 5. Niedziela Wielkanocna; ‘trzecia niedziela miesiąca’. Składka na Katolickie Radio Via.

2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła świętego przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

• Codziennie o godz. 17:30 – ‘Nabożeństwo majowe.

1. W poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. z int. Róży MB Nieustającej Pomocy (o urodzaje).

2. Również w poniedziałek święto Patrona Róży – św. Andrzeja Boboli. Możliwość zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami dla Członków Róży.

3. W piątek – po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży (KSM).

4. Przyszła niedziela (22.05) – 6. Niedziela Wielkanocna; ‘czwarta niedziela miesiąca’.
    Po Mszy św. o godz. 11:30 –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

2. Wdzięczność jest najpiękniejszym kwiatem, który wyrasta z duszy / Henry Ward Beecher. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Panom z Róży św. Józefa, Rycerzom Kolumba, Żołnierzom, Straży Pożarnej, Panom z ciężarówek oraz Paniom z Róży św. Marii Magdaleny za wczorajsze (14.05) prace przy odwodnieniu naszej kaplicy i za przygotowanie posiłku. Prawie 20 mężczyzn i równe 12 godzin ciężkiej pracy w pięknym sobotnim Słońcu, niemal bez chwili przerwy. Dziękuję, że mogę na Was liczyć! I Panu Bogu za siły dla Was i piękną pogodę!

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. św. Kingi 18 – klatka 1 (m.1-36).
    W sobotę na godz. 9:00: (21.05) zapraszamy mieszkańców z ul. św. Kingi 18 – klatka 2 (m.37-63).
  4. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych!