XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19 LIPCA 2020

1. Dziś przeżywamy XVI Niedzielę zwykłą.
  2. 20 lipca (poniedziałek) przypada siódma rocznica ingresu biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej i objęcia rządów w naszej diecezji. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszym Pasterzu, wypraszając dla niego światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.
  3. W dniach 19 – 26 lipca pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa” będzie obchodzony XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W przyszła niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Na 11.30 zapraszam wszystkich motocyklistów parafii.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkania formacyjne grupy Vox Cordis. Tym razem zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W czwartek o 18.00 Msza św. i Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach i przez formularz internetowy.
  6. Zapraszamy w czwartek na godz. 23.00 na Godzinę Świętą.
  7. Zapraszamy w piątek na 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu.
  8. W środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek św. Brygidy, Patronki Europy, w piątek św. Kingi, a w sobotę św. Jakuba Apostołaśw. Krzysztofa.
  9. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Katolickiego NIEDZIELA.
  10. Kolejny raz przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa w czasie liturgii. Jest to wyrazem odpowiedzialności i troski o życie i zdrowie własne i bliźnich.
  11. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii
    i mającego powstać sanktuarium
    .