XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019

30 CZERWCA 2019

1. Dziś przeżywamy XIII Niedzielę zwykłą.
  2. Zakończyliśmy czwartek Oktawę Bożego Ciała. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za udział w tych nabożeństwach, a szczególnie dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami.
  3. Opiekun kościoła w Hucie Polańskiej serdecznie zaprasza na uroczystość odpustową ku czci
    św. Jana z Dukli połączoną z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Uroczystość odbędzie się w niedzielę 7 lipca br. o godz. 14.00.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  5. W czwartek, który jest Pierwszym Czwartkiem miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
  6. W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Od godz. 7.45 odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi św.
  7. W sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Nabożeństwo z tej racji rozpocznie się o godz. 17.15 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową. Następnie odprawiona zostanie uroczysta Msza św.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  9. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.