VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2020

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JANA PAWŁA II

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 16 LUTEGO 2020

1. Dziś przeżywamy 6 Niedzielę zwykłą.
  2. Na frontonie naszej świątyni został umieszczony Krzyż. Bardzo dziękujemy Rodzinie Państwa Kucaj za ufundowanie go. Bóg zapłać!
  3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W czwartek, który jest II czwartkiem miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
  5. W sobotę przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  6. W dniach 20 – 28 czerwca 2020 r. nasza parafia organizuje wyjazd na pielgrzymkę do Włoch śladami Ojca Świętego Jana Pawła II. Organizujemy ją w związku z setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II patrona naszej parafii. Koszt 890 zł i 210 Euro plus opłaty za wejścia w miejsca zwiedzania. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.
  7. Zbliża się beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Odbędzie się ona
    7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Warszawie. Pragniemy wyruszyć jako parafialna pielgrzymka na tę uroczystość. Chcemy w najbliższym czasie zorientować się jaka ilość Parafian zechce udać się na wyjazd autobusem, aby zamówić karty wstępu. Orientacyjny koszt, który będzie zależał od ilości chętnych, to 70-80 zł. Bardzo proszę, aby w zakrystii zgłaszać gotowość do wyjazdu.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i powstającego sanktuarium.