VI Niedziela Zwykła – 17 Luty 2019

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 17 LUTEGO 2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy VI Niedzielę zwykłą. Zachęcamy do śpiewu Godzinek w każdą niedzielę
    o godz. 8.00 rano.
  2. Centrum Medyczne SABAMED w Krasnem serdecznie zaprasza w ramach „Białej Niedzieli”
    w dniu dzisiejszym w godz.: 8.00 – 14.00 mieszkańców naszej Parafii na bezpłatne konsultacje lekarskie:kardiologa, internisty, lekarza rodzinnego i dietetyka oraz bezpłatne badania diagnostyczne (w tym również ECHO serca). Podstawiony krwiobus umożliwi oddanie krwi
    w godz.: 9.00 – 13.00. Bardzo serdecznie zapraszamy, aby podzielić się z innymi tym bezcennym darem krwi.
  3. W czwartek wieczorem zapraszamy na Nowennę ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  4. W piątek przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Bardzo nam zależy na ożywieniu czytelnictwa tej prasy w naszej Wspólnocie.
  6. Caritas Diecezji Rzeszowskiej dziękuję za popieranie działalności poprzez deklarację przekazania 1% na organizacje pożytku publicznego Caritas Bliźni w Potrzebie. Dzięki tym środkom Caritas pomaga m. in. w dofinansowaniu leczenia osób chorych, w trudnych przypadkach, poszkodowanym w zdarzeniach losowych, ludzi w trudnej sytuacji życiowej, rehabilitacji osób niepełnosprawnych i po wypadkach. Z tyłu kościoła wyłożone są ulotki. Możemy też wspierać w ten sposób nasze Hospicjum.Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i otwarte serce.
  7. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają modlitewnie i materialnie przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.

Nowy baner ogólny przed naszą Parafią!