Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019

02 CZERWCA 2019

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zachęcamy do śpiewu Godzinek w każdą niedzielę o godz. 8.00 rano.
  2. Dziś przypada 28. Rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Rzeszowie.
  3. W związku z następstwami powodzi, Caritas Diecezji za wiedzą Biskupa Rzeszowskiego przeprowadza dzisiaj zbiórkę do puszek.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o 17.30.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek udamy się do chorych od godz. 7.45. Możliwość spowiedzi od godz. 17.00.
  7. W czwartek zapraszamy na Nowennę ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań na kartkach.
  8. Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w Majówkach. Pięknie również dziękujemy za śpiew litanii i pieśni przy kapliczce przy ul. Olbrachta.
  9. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do święceń prezbiteratu, które będą miały miejsce w rzeszowskiej katedrze, w sobotę 8 czerwca o godz. 10.00. Święcenia będzie transmitować Radio VIA.
  10. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapisywania się na 42. Rzeszowską Piesza Pielgrzymkę. Szczegóły na plakacie.
  11. Rada Osiedla Wilkowyja zaprasza wszystkich mieszkańców naszej parafii na piknik rodzinny „Międzyosiedlowa integra” w niedzielę 2 czerwca na plac zabaw przy ul. Mazowieckiej
    w godzinach od 14 do 24. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na plakacie.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  13. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.
  14. Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Krakowa, która odbędzie się 15 czerwca. Chcemy nawiedzić miejsca związane z naszym Patronem. Prosimy, aby zapisywać się na listę w zakrystii.