Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 16 czerwca 2019

16 CZERWCA 2019

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o 17.30.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  4. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
    W Rzeszowie odbędzie się procesja centralna po Mszy św. o godz. 9.00 przed rzeszowską Farą. W naszej parafii uroczysta Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.30. Pierwszy ołtarz przy kościele, kolejne przy blokach przy ul. św. Kingi. Dziękuję Rodzinom, które podjęły się trudu przygotowania Ołtarzy i serdecznie proszę o wsparcie Ich przez Sąsiadów i Najbliższych. Prosimy również o przystrojenie swoich mieszkań, domów i posesji. Serdecznie zachęcam Rodziców, by wzięli ze sobą na procesję dzieci do sypania kwiatów. W Oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po Myszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy o 11.30. W związku z Uroczystością, w najbliższą środę możliwość spowiedzi św. od godz. 17.00.
  5. Zapraszamy na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa od godz. 19.00.
  6. Zapraszamy do udziału w II Dniu Świętości Małżeństw i Rodzin wraz z Marszem dla Życia
    i Rodziny
    , który odbędzie się w przyszłą niedzielę. Początek w kościele św. Jadwigi przy
    Rejtana w Rzeszowie, o godz. 13:00.
  7. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapisywania się na Rzeszowską Piesza Pielgrzymkę. Szczegóły na plakacie.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Niedzieli relacja z wizyty Ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego w naszej parafii.
  9. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.