Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2019

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 06 STYCZNIA 2019

(UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO)

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Objawienia  Pańskiego – Trzech Króli; Misyjny Dzień Dzieci. Składka w całości przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Przypada dziś 34. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Kazimierza Górnego i 31. Rocznica konsekracji Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego.
  2. Okres Bożego Narodzenia trwa do przyszłej niedzieli.Tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego.
  3. W przyszła niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o 8.30.
  4. Zachęcamy do śpiewu Godzinek w każdą niedzielę o godz. 8.00 rano.
  5. W czwartek, który jest II czwartkiem miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II po Mszy św. porannej. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
    W kolejny czwartek zechcemy spotkać się wieczorem na wieczorze papieskim połączonym
    z kolędowaniem.
  6. Rzeszowski Dom Kultury Filia Wilkowyja i Rada Osiedla serdecznie zaprasza na koncert kolęd na dzień 11.01.2019 r.,godz. 18.00. Gorąco zapraszamy do kolędowania.
  7. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu w następujących terminach. W poniedziałek przerwa
    w kolędowaniu. We wtorek ul. św. Kingi 12 (blok). W środę ul. św. Kingi 10(blok) i ul. św. Kingi 20 (blok). W czwartek ul. św. Kingi 22 (blok). W piątek domy umiejscowione za pętlą autobusową na ul. Olbrachta z adresu Krasne,których jeszcze nie odwiedziliśmy oraz nowe bloki z adresu Krasne. Prosimy o czuwanie, aby nikogo nie opuścić w odwiedzinach. W tych dniach wizyta duszpasterska od godz. 16.00 do 21.00.
  8. Mieszkania,których nie odwiedziliśmy w czasie wizyty duszpasterskiej, chcemy odwiedzić
    w sobotę (12 stycznia) od godz. 9.00 . Prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii.
  9. Msze św. od poniedziałku do soboty jedynie o 7.00 rano.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i kalendarzy dla Rodzin.

Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.