Święto Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022

Święto Chrztu Pańskiego

09.01.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – ‘Święto Chrztu Pańskiego– „druga niedziela miesiąca”. Składka na potrzeby parafii.

2. Od jutra rozpoczyna się ‘Okres Zwykły’ w liturgii Kościoła. Kolędy śpiewamy tradycyjnie
    do 2 lutego.

1. Od poniedziałku do piątku – ‘Spotkania duszpasterskie’ w ramach kolędy 2021/2022Msza święta o godz. 18:00, a po niej możliwość rozmowy czy zapisania się
    w kartotece parafialnej (dotyczy nowych mieszkańców Parafii i tych, którzy zmienili adres zamieszkania).

Serdecznie zapraszamy parafian (wg. grafiku), a przynajmniej jedną osobę z rodziny.

1. Przyszła niedziela (16.01.2022) – ‘2. Niedziela Zwykła– „trzecia niedziela miesiąca”.

Po Mszy św. o godz. 11:30
    –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Lwowskiej. W sobotę (15.01) zapraszamy na godz. 9:00 mieszkańców z ul. Olbrachta 45-73k (nieparzyste).
  4. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.