3. Niedziela Zwykła „Słowa Bożego” – 23 stycznia 2022

– 3. Niedziela Zwykła ‘Słowa Bożego’ –

23.01.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

1. Dzisiaj – ‘3. Niedziela Zwykła – Słowa Bożego– „czwarta niedziela miesiąca”. NIESTETY NIE ODBĘDZIE SIĘ PLANOWANY NA DZIŚ po Mszy św. o godz. 18:00 – koncert kolęd w wykonaniu zespołu ‘Abeamus’. Członkom zespołu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

• w poniedziałek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy,

• we wtorek – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła,

• w środę – Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa,

• w piątek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

1. Zakończyliśmy ‘Odwiedziny kolędowe u zapraszających rodzin’ w ramach kolędy 2021/2022. Zapraszamy do kancelarii parafialnej w celu zapisania się w kartotece parafialnej (dotyczy nowych mieszkańców Parafii i tych, którzy zmienili adres zamieszkania). Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i spotkania w ubiegłym tygodniu, a także za ‘ofiary kolędowe’.

Zdajemy sobie sprawę, że z różnych przyczyn obiektywnych nie mogliśmy dotrzeć do każdego z Was, dlatego swoje przybycie do naszej parafii/wspólnoty można zgłosić wypełniając ‘kartotekę’ i odsyłając ją na adres e-mail kancelarii parafialnej (plik do pobrania / najlepiej zapisać na dysku i wypełnić / a następnie odesłać).

[KARTOTEKA PARAFIALNA (łac. index animarum), ewidencja parafian prowadzona w parafii przez proboszcza dla celów duszpasterskich. Wykaz parafian powinien być sporządzony w każdej par. i aktualizowany na bieżąco, stanowi źródło informacji o stanie personalnym wspólnoty parafialnej.]

Kliknij aby pobrać kartotekę

1. We wtorek kończy się ‘Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan’.

2. We wtorek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii świętej – poświęcenie i wręczenie modlitewników.

3. W piątek po Mszy św. wieczornej – spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. Przyszła niedziela (30.01.2022) – ‘4. Niedziela Zwykła– „piąta niedziela miesiąca”.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Olbrachta 73e-89 (nieparzyste).
    W sobotę (29.01) zapraszamy na godz. 9:00 mieszkańców z ul. Olbrachta 91-111a (nieparzyste).
  8. Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.