III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 STYCZNIA 2018

21 STYCZNIA 2018

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. III Niedziela zwykła.
  2. W najbliższym tygodniu Msze Święte w dzień powszedni o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem.
  3. Od następnego tygodnia rozpoczynają się ferie zimowe. W czasie ferii w dni powszednie Msze Święte: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00 wieczorem.

Wyjątek stanowi dzień 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego; Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem.

1. W najbliższym tygodniu w środę, 24 stycznia – wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek, 25 stycznia – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, w piątek, 26 stycznia –  wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
  2. Nowenna do św. Jana Pawła II w czwartek po Mszy Św. wieczornej.
  3. W najbliższą niedzielę, 28 stycznia przeżywać będziemy 65. Światowy Dzień Trędowatych. Prosimy o modlitwę za misjonarzy pracujących wśród trędowatych.
  4. Informujemy, że w Rzeszowie w parafii św. Rocha i w parafii Chrystusa Króla są umieszczone kontenery na makulaturę, z której dochód przeznaczony jest na studnie w Czadzie.
  5. Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd dla chętnych na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w 2019r. Informacje na stronie internetowej duszpasterstwa: zbuta.rzeszow.pl pod zakładką Panama 2019.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.