1. Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022 roku

– 1. Niedziela Wielkiego Postu –

06.03.2022, Rzeszów – św. Jana Pawła II

[1 Niedziela miesiąca]

1. Dzisiaj – ‘1. Niedziela Wielkiego Postu‘pierwsza niedziela miesiąca’.
    Po Mszy św. o godz. 8:30 – ‘Zmiana Tajemnic Różańcowych’.

Po Mszy św. o godz. 11:30 –spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami.
    Gorzkie Żale’ z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00, następnie ‘modlitwa adoracyjna’ Krzyża św. w intencji ojców i mężczyzn. Składka z ‘Gorzkich Żali’ przeznaczona na ‘Grób Pański’.

W WIELKIM POŚCIE

• w piątek‘Droga Krzyżowa’ o godz. 17:30,

• w niedzielę‘Gorzkie Żale’ o godz. 17:00.

1. Drodzy Panowie! We wtorek (i przez cały rok) pamiętajmy o kobietach w słowie, geście
    i modlitwie. Msza św. w intencji kobiet naszej parafii o godz. 18:00.

2. We wtorek na Mszę świętą wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. W czwartek (10.03) – rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością św. Józefa (Msze wieczorne).

4. W piątek po Mszy św. wieczornej – spotkanie ‘Grupy Biblijnej’.

5. W piątek (11.03) zakończymy Nowennę za kapłanów, o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. (Zwracamy się w sposób szczególny do św. Andrzeja Boboli, gorliwego zakonnika, kapłana, pasterza, współpatrona Polski. 12 marca 2022 roku minie 400 lat od przyjęcia przez Niego święceń kapłańskich.)

6. Przyszła niedziela (13.03) – 2. Niedziela Wielkiego Postu druga niedziela miesiąca’. Składka przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Gorzkie Żale’ z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00, następnie ‘modlitwa adoracyjna’ Krzyża św. w intencji matek i kobiet. Składka z ‘Gorzkich Żali’ przeznaczona na ‘Grób Pański’.

8. Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazała baranki wielkanocne, skarbonki i paschałki jako Wielkopostne Dzieło Pomocy Seniorom, które jest prowadzone przez „Caritas”. Prosimy by wspomóc do dzieło miłosierdzia.

10. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Olbrachta 154a-174e (parzyste).
    W sobotę (12.03) zapraszamy na godz. 9:00 mieszkańców z ul. Olbrachta 176-218 (parzyste).
  12. Wszystkim parafianom, sympatykom oraz przybyłym gościom życzymy wielu łask Bożych w rozpoczętym nowym tygodniu.