Wycieczka młodzieży do Łańcuta…

[2024.06.27] – Zwieńczeniem pracy duszpasterstw dzieci i młodzieży (KSM, LSO, Schola) była dla chętnych wycieczka do Muzeum – Zamku w Łańcucie. Zwiedziliśmy zamek, stajnie i wozownię oraz storczykarnię. (W letni czas nie mogło zabraknąć lodów…)

Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji.

Teraz przyszedł czas na letni zasłużony odpoczynek…

Podziękowania kierujemy do odpowiedzialnych za duszpasterstwa animatorów i osób dorosłych, rodziców, a także opiekunów wyjazdu.

Możesz również polubić…