Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego!

 

«Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania» (Łk 2, 14).

Tymi słowami anielskiego orędzia pozdrawiam moich Rodaków w kraju i poza jego granicami i życzę, aby radość i pokój betlejemskiej nocy przenikała serca wszystkich. Niech błogosławieństwo Bożej Dzieciny wydaje w was owoce jedności, miłości wzajemnej i wszelkiej pomyślności. – Jan Paweł II

 

 

Wraz z nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego składamy Wam Drodzy Parafianie najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie. Wierzymy, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Wam i Waszym rodzinom w Nowym Roku. Niech w każdym dniu dane Wam będzie odnaleźć Boga, a wraz z nim szczęście i zbawienie.

 

Parafia pw. św. Jana Pawła II

(ks. Proboszcz Rafał, ks. Ryszard, oraz Pan Kościelny i administrator strony parafiajp2.rzeszow.pl)

   

Możesz również polubić…