Poznajmy się – ‘kartoteka parafialna’

Zdajemy sobie sprawę, że z różnych przyczyn obiektywnych nie mogliśmy dotrzeć do każdego z Was, dlatego swoje przybycie do naszej parafii/wspólnoty można zgłosić wypełniając ‘kartotekę’ i odsyłając ją na adres e-mail kancelarii parafialnej (plik do pobrania / najlepiej zapisać na dysku i wypełnić / a następnie odesłać).

Kliknij aby pobrać kartotekę

Oczywiście zapraszamy bez przeszkód także do kancelarii (dotyczy nowych mieszkańców Parafii i tych, którzy zmienili adres zamieszkania).

[KARTOTEKA PARAFIALNA (łac. index animarum), ewidencja parafian prowadzona w parafii przez proboszcza dla celów duszpasterskich. Wykaz parafian powinien być sporządzony w każdej par. i aktualizowany na bieżąco, stanowi źródło informacji o stanie personalnym wspólnoty parafialnej.]

Możesz również polubić…