Caritas Bliźni w Potrzebie – 1 procent

Szczęść Boże!

Bardzo serdecznie proszę o przekazanie 1% podatku na rzecz osób, którym przez cały rok pomaga Caritas Bliźni w Potrzebie, czyli organizacja pożytku publicznego Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Dzięki środkom z odpisu podatkowego – pomagamy rodzinom poszkodowanym w pożarach i innych nieszczęśliwych zdarzeniach, wspieramy finansowo ubogich, których nie stać na wykupienie lekarstw, dofinansowujemy leczenie chorych dzieci oraz rehabilitację osób niepełnosprawnych.

Gorąco proszę o życzliwość w postaci wsparcia dla potrzebujących – przez przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Bliźni w Potrzebie (KRS: 0000251723), a także o zachęcanie do tego znajomych.

 

Z wyrazami wdzięczności i szacunku
ks. dr Piotr Potyrała
dyrektor Caritas Bliźni w Potrzebie

 

 

 

Możesz również polubić…