IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 STYCZNIA 2018

28 STYCZNIA 2018

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. IV Niedziela zwykła. Przeżywamy 65. Światowy Dzień Trędowatych. Prosimy o modlitwę za misjonarzy pracujących wśród trędowatych.
  2. Rozpoczynają się ferie zimowe. W czasie ferii w dni powszednie Msze Święte: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00 wieczorem.
    Wyjątek stanowi dzień 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego; Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem z poświęceniem świec.
  1. W najbliższym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
    W czwartek nabożeństwo połączone z Nowenną do św. Jana Pawła II po Mszy Św. wieczornej.
    W piątek udamy się do chorych od godz. 7.45, natomiast wieczorem po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do Serca Bożego. Wcześniej możliwość spowiedzi od godz. 17.00.
    W sobotę nabożeństwo wieczorne rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 17.15. Potem Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP. Serdecznie zapraszamy!
  1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.