XIX Niedziela Zwykła – 12 Sierpnia 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 12  SIERPNIA 2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Składka przeznaczona na potrzeby budowy nowej świątyni, Sanktuarium ku czci św. Jana Pawła II.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30. Msza św. będzie odprawiana w intencji wszystkich Członków Róż Różańcowych i Ich Rodzin. Serdecznie zapraszamy!
  3. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie będą odprawiane według następującego porządku:
    we wtorekpiątek o godz. 7.00 rano
    – w poniedziałek, czwarteksobotę o godz. 18.00
    – w środę – w uroczystość – tak jak w każdą niedzielę
  1. W poniedziałek 13 sierpnia Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.
  2. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 11.30 poświęcenie wieńca dożynkowego.
  3. W czwartek Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  4. Zapraszamy chętnych Parafian w najbliższy wtorek na godz. 18.00 przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP do sprzątania i dekorowania naszej świątyni. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.