XIII Niedziela Zwykła – 1 Lipca 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 01 LIPCA 2018

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu
  2. W okresie wakacyjnym Msze św. w dni powszednie będą odprawiane według następującego porządku:
    w poniedziałek, wtorekpiątek o godz. 7.00 rano
    – w środę, czwarteksobotę o godz. 18.00

Wyjątkiem będzie Pierwszy Piątek, kiedy Msza święta odbędzie się o 18.00, a nie o 7.00 rano.

1. W czwartek od godz. 16.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Jest to adoracja w naszej Parafii. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy na adorację! Po Mszy św. Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.
  3. W Pierwszy Piątek odwiedzimy chorych o godz. 7.45, a od 17.00 możliwość spowiedzi.
  4. Opiekun kościoła w Hucie Polańskiej, ks. Wiesław Matyskiewicz zaprasza na uroczystość odpustową ku czci św. Jana z Dukli 1 lipca (to jest dzisiaj) o godz. 14:00. Sumie odpustowej przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Kazimierz Górny, kazanie wygłosi O. Rafał Klimas, a uroczystość uświetni Gminna Orkiestra Dęta z Brzezin. Tradycyjnie, po uroczystości opiekun kościoła zaprasza czcicieli św. Jana z Dukli na spotkanie przy „Betanii”. Warto się wybrać do tego pięknego miejsca.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  7.  Wszystkim życzymy dobrego wakacyjnego odpoczynku, wzmocnienia sił duchowych i fizycznych, a przede wszystkim bezpiecznego powrotu do naszej Wspólnoty!!!