II Niedziela Zwykła – 20 stycznia 2019

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 20 STYCZNIA 2019

II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę zwykłą.
  2. Zachęcamy do śpiewu Godzinek w każdą niedzielę o godz. 8.00 rano.
  3. Przypominamy, że Msze św. w ciągu tygodnia odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas w Waszych Domach
    w czasie Wizyty Duszpasterskiej. Niech wstawiennictwo Patrona naszej Parafii towarzyszy nam w całym najbliższym roku. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone z racji wizyty kolędowej. Dziękujemy za wszelkie wskazówki i podpowiedzi.Postaramy się sukcesywnie wdrażać je w funkcjonowanie naszej Wspólnoty.
  5. Na prośbę nowych Mieszkańców naszej Parafii informujemy, o takiej bardzo ludzkiej i równocześnie bardzo potrzebnej rzeczy. W naszym budynku znajduje się toaleta, a można tam dotrzeć wchodząc bocznymi drzwiami do kościoła, tymi od parkingu,  które wiodą do zakrystii.
  6. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów, oraz kandydatów do tej posługi.
  7. W kolejny wtorek (29 stycznia) na Mszę św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z Rodzicami. Chcemy wspólnie przeżyć moment uroczystego wręczenia modlitewników.
  8. W czwartek, zapraszamy na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na kartkach.
  9. W piątek przypada Święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickie. W Tygodniku Katolickim Niedziela artykuł
    o posłudze bpa Antoniego Długosza, który służy z miłością i radością dzieciom,osobom niepełnosprawnym. Ćwierćwiecze jego sakry biskupiej to okazja, by przypomnieć książki, piosenki bpa Długosza oraz udział w „Ziarnie” –telewizyjnym programie dla dzieci.
  11. Serdecznie dziękujemy Tym, którzy wspierają modlitewnie i materialnie przygotowania do budowy naszego Sanktuarium.